Styrelse

 

JK Kanos styrelse bedriver det fortlöpande arbetet på klubben. Nuvarande styrelse består av följande personer:

  • Caroline Brunberg, ordförande
    caroline@jkkano.se
  • Felikss Straumits, kassör
    felikss@jkkano.se
  • Henrik Olsson, sekreterare
    henrik@jkkano.se
  • Anders Velén, vice ordförande
    anders@jkkano.se
  • Raam Mleczkovicz, ordinarie ledamot
    raam@jkkano.se
  • Jonas Borgström, förste suppleant
    jonas@jkkano.se
  • Ann-Sofie Bätz, andre suppleant
    ann-sofie@jkkano.se
  • Lars Axelsson, tredje suppleant
    lars@jkkano.se